Неділя, 18.04.2021, 02:35
Робота у вільний час
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи торгували Ви на ринку Форекс?
Всього відповідей: 119
Головна » Каталог сайтів (15)

Резюме [1]
Додати резюме
Вакансії [1]
Пошук вакансій, розміщення вакансій
Робота в інтернеті [0]Робота для студентів [0]
Власна справа [0]
Як відкрити власну справу
Освіта і курси [0]
Робота в Києві [2]Робота у Львові [1]
Робота у Вінниці [1]Робота в Чернівцях [1]
Робота в Тернополі [1]Робота у Франківську [1]
Робота в Луцьку [1]Робота в Рівному [1]
Робота за кордоном [1]Додатковий заробіток [1]
Робота в Україні [1]Робота на Форексі [1]

Ставши членом Клубу «Амріта», Ви отримуєте можливість заощаджувати, купуючи якісну продукцію для здоров'я та краси за оптовими цінами. У Вас є можливість розпочати власний бізнес, побудувати свою дистриб'юторську структуру і отримувати гідну винагороду. Це нескладно, адже продукція Компанія ефективна і якісна, відповідно, вона користується високим попитом. «Амріта» - Ваш надійний партнер!
Робота в Києві | Переходів: 686 | Додав: Раїса | Дата: 27.12.2010

Робота дистриб'ютором в Компанії Амріта.
Возможность заработка
*Приобретая продукцию Компании по оптовым ценам, вы можете продавать ее по розничной цене, обеспечивая себе тем самым дополнительный заработок.
Возможность построить собственный бизнес
*У Вас есть возможность начать собственный бизнес, построить свою дистрибуторскую структуру и получать достойное вознаграждение. Это несложно, ведь продукция Компания эффективная и качественная, соответственно, она пользуется высоким спросом.
Додатковий заробіток | Переходів: 381 | Додав: Алексей | Дата: 11.12.2010

Україна – шоста в Європі за чисельністю населення країна (47 млн. жителів). Завдяки вигідному географічному розташуванню в центрі Європи і розгалуженій мережі авіаційного, залізничного, морського і автомобільного транспорту, Україна є транзитною для пасажирів та вантажів різних держав. Найбільші галузі народно-господарського комплексу країни – важка промисловість, транспорт та енергетика.
Найбільш розвинені в економічному відношенні регіони — Донбас, Придніпров'я, а також міста Київ, Харків, Одеса та Львів. Саме тут живе і працює левова частка всіх висококваліфікованих спеціалістів різних сфер діяльності.
Однією з унікальних систем, направлених на швидкий і ефективний пошук роботи в Україні, є портал з працевлаштування Jobs.ua. Цей ресурс має достатній авторитет, що забезпечує великий потік вакансій від роботодавців та резюме від шукачів. Фахівці Jobs.ua приклали всі зусилля, щоб десятки нових вакансій щодня чекали тих, кому потрібна постійна або тимчасова робота в Україні.
Робота в Україні | Переходів: 1881 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

Сьогодні на ринку праці України спостерігається сплеск міграційної активності – люди виїжджають на заробітки. На тиждень, на місяць, на рік. І додому, до сімей, повертаються ненадовго, тільки для того, щоб відпочити перед черговою поїздкою.
Немає ніяких підстав вважати, що в майбутньому щось зміниться. Навпаки, з відкриттям кордонів, коли потрапити в ту або іншу країну стало простіше простого, можна зі всією упевненістю сказати, що надалі подорожей і міграцій стане ще більше.
Найпопулярніші в роботі за кордоном спеціальності – програмісти, дизайнери, працівники у сфері туризму, лікарі, працівники готельного і ресторанного бізнесу.
Крім можливості проглянути вакансії за кордоном, ви можете здійснити пошук роботи за конкретними спеціальностями цієї сфери діяльності (наприклад, проглядати тільки вакансії студентів або офіціанта).
Робота за кордоном | Переходів: 1686 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

В промисловому комплексі міста сформувалась виробнича структура на базі 68 підприємств, які представляють 10 галузей.
Мале підприємництво міста сьогодні складається з 24,3 тисяч суб'єктів підприємницької діяльності, з них 2376 малих підприємств. По видах економічної діяльності найпривабливішою для малих підприємств залишається торгівля, ресторанне господарство, операції з нерухомістю, надання транспортних послуг, виробнича діяльність.
На малих підприємствах зайнято 15,6 тисяч чоловік. Найбільша кількість працівників зайнята в промисловості та на підприємствах сфери торгівлі й послуг.
Однією з унікальних систем, направлених на швидкий і ефективний пошук роботи в Чернівцях, є портал з працевлаштування Jobs.ua. Цей ресурс має достатній авторитет, що забезпечує великий потік вакансій від роботодавців та резюме від шукачів. Фахівці Jobs.ua приклали всі зусилля, щоб десятки нових вакансій щодня чекали тих, кому потрібна постійна або тимчасова робота в Чернівцях.
Робота в Чернівцях | Переходів: 1983 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

Вінниця, 360-тисячне місто, споконвіку вважається значним культурним та економічним центром України.
4 основних ВУЗи міста щорічно випускають велику кількість фахівців різних напрямків. Відповідно, росте і кількість юридичних осіб. На сьогоднішній день у Вінниці активно працює більше 30 тисяч юридичних осіб – потенційних роботодавців.
Найбільш необхідні спеціальності Вінниці – торгові представники, бухгалтери, інженери, технічні фахівці та робочі спеціальності.
Однією з унікальних систем, направлених на швидкий і ефективний пошук роботи у Вінниці, є портал з працевлаштування Jobs.ua. Цей ресурс має достатній авторитет, що забезпечує великий потік вакансій від роботодавців та резюме від шукачів. Фахівці Jobs.ua приклали всі зусилля, щоб десятки нових вакансій щодня чекали тих, кому потрібна постійна або тимчасова робота у Вінниці.
Робота у Вінниці | Переходів: 2651 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

Провідною галуззю в економіці міста є промисловість. У Рівному виробляється 28,7% промисловій продукції області.
Економічний потенціал міста характеризується високим рівнем розвитку хімічної і харчової промисловості.
На даний момент в Рівному успішно працює 67 основних підприємств, на яких зайнято 19 тисяч чоловік. Всього чисельність населення міста – близько 249 тисяч жителів.
Ринок праці Рівного характеризується нестачею висококваліфікованих фахівців в області інженерії, транспорту та логістики. Також багато пропозицій щодо роботи у сфері торгівлі та послуг.
Однією з унікальних систем, направлених на швидкий і ефективний пошук роботи в Рівному, є портал з працевлаштування Jobs.ua. Цей ресурс має достатній авторитет, що забезпечує великий потік вакансій від роботодавців та резюме від шукачів. Фахівці Jobs.ua приклали всі зусилля, щоб десятки нових вакансій щодня чекали тих, кому потрібна постійна або тимчасова робота в Рівному.
Робота в Рівному | Переходів: 3036 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

Луцьк – стародавнє місто, яке впродовж століть формувало свої традиції самоврядування, виробництва і торгівлі.
Це місто-технопарк сучасного автомобілебудування з розвиненою інфраструктурою. Економічний потенціал промисловості міста формує машинобудівна галузь. Її продукція в загальноміському об'ємі реалізації займає 72,5%.
Сприятливий для бізнесу клімат привертає прямі іноземні інвестиції. Сьогодні в Луцьку функціонують понад 400 промислових і 770 торгових підприємств.
Гостра нестача кваліфікованих кадрів спостерігається у сфері торгівлі, економіки та логістики. Не вистачає фахівців в промисловості, інженерів та майстрів на підприємства міста.
Однією з унікальних систем, направлених на швидкий і ефективний пошук роботи в Луцьку, є портал з працевлаштування Jobs.ua. Цей ресурс має достатній авторитет, що забезпечує великий потік вакансій від роботодавців та резюме від шукачів. Фахівці Jobs.ua приклали всі зусилля, щоб десятки нових вакансій щодня чекали тих, кому потрібна постійна або тимчасова робота в Луцьку.
Робота в Луцьку | Переходів: 2160 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

За станом на 1 січня 2007 року офіційна чисельність населення в Києві склала більше 2 млн. 700 тис. чоловік неофіційна – до 5 мільйонів чоловік. При цьому пропозицій роботи в Києві набагато більше, ніж активних шукачів.
На нинішньому етапі розвитку київський ринок праці характеризується великою кількістю вакансій через наявність гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Також існує особлива потреба в робочих спеціальностях – будівельниках, робочих на підприємствах та складах.
Однією з унікальних систем, направлених на швидкий і ефективний пошук роботи в Києві, є портал з працевлаштування Jobs.ua. Цей ресурс має достатній авторитет, що забезпечує великий потік вакансій від роботодавців та резюме від шукачів. Фахівці Jobs.ua приклали всі зусилля, щоб десятки нових вакансій щодня чекали тих, кому потрібна постійна або тимчасова робота в Києві.
Робота в Києві | Переходів: 2056 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

У Івано-Франківську проживає близько 252 тис. осіб, з яких 57% працездатного віку.
Географічне розташування Івано-Франківська визначає й основні сфери зайнятості населення – найбільш розвинені туристичний напрям, торгівля та легка промисловість.
Нестача працівників спостерігається у сфері виробництва та будівництва. Також багато вакантних місць в бюджетних організаціях – медичних установах і школах.
Однією з унікальних систем, направлених на швидкий і ефективний пошук роботи в Івано-Франківську, є портал з працевлаштування Jobs.ua. Цей ресурс має достатній авторитет, що забезпечує великий потік вакансій від роботодавців та резюме від шукачів. Фахівці Jobs.ua приклали всі зусилля, щоб десятки нових вакансій щодня чекали тих, кому потрібна постійна або тимчасова робота в Івано-Франківську.
Робота у Франківську | Переходів: 1965 | Додав: Олег | Дата: 19.09.2008

Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2021